Menu

Kto Czyta Żyje Podwójnie

Miło mi gościć Cię na moim blogu. Jest to mój pierwszy blog poświęcony temu co lubię robić najbardziej - Czytaniu książek. Mam na imię Kamila i mam nadzieję, że choć trochę zainteresuję Cię Literaturą która taka straszna wcale nie jest. Zapraszam!

Jojo Moyes

kamila.nowak0906

Zdecydowałam, że pierwszy mój wpis poświęcony zostanie Jojo Moyes. Posiadam siedem książek tej autorki. Trzy z nich to dobrze znana historia Lou Clark (,,Zanim się pojawiłeś,, ,,Kiedy odszedłeś,, oraz ,,Moje serce w dwóch światach,,) Pozostałe to ,,Razem będzie lepiej,, ,,We wspólnym rytmie,, ,,Dziewczyna którą kochałeś,, ,,Ostatni list od kochanka,,. W dwóch ostatnich autorka jednym motywem łączy dwie odległe dla siebie w czasie historie. W ,,Dziewczynie którą kochałeś,, jest to obraz natomiast w ,,Ostatnim liście od kochanka`` jak sam tytuł wskazuje list miłosny od kochanka. Każda z tych siedmiu książek ciekawi i zaskakuje na swój sposób. 

O samej pisarce wiadomo iż urodziła się w 1969 r. w Londynie. Niegdyś była dziennikarką. Dziś wraz z mężem i trójką dzieci mieszka w Essex. Jej powieści zdobywają uznanie na całym świecie. Trzy z jej książek trafiły jednocześnie na listę bestsellerów New York Timesa, czego wcześniej dokonali jedynie Stephen King i Harlan Coben.  IMG_20181009_153630

© Kto Czyta Żyje Podwójnie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci